popup DUYURU.png (462 KB)
Hakkımızda

Şirketimiz 2007 yılında almiraorganizasyon.com web sitemiz üzerinden ticari organizasyon faaliyetlerine başladı. Müşteri memnuniyeti ve artan talep sayesinde 2013 yılında www.partiuzmani.com web sitesi ile parti ve doğum günü malzemeleri üretimine geçtik.

Misyonumuz küreselleşen ekonomik sistemde inovasyonu ve kaliteyi misyon edinerek;güncel,kaliteli ve istikrarlı yerli üretimi sağlamak ve sektörde yenilikçi fimalardan biri olarak  siz değerli bayilerimize toptan parti ve doğum günü malzemeleri  güncel ve uygun fiyatlarla vermeye devam etmiştir.

 

            Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firmamız  bu doğrultuda  hammaddesini ithal eden, yerli imalat yaparak ihracat hedefleyen  ve Türkiye de ilk defa  bunu başaran firma olmuştur. Tescilli ‘’My Papercraft’’ markamız ile kağıt ve kartondan her türlü parti ve süs malzemelerini üretmekteyiz.

 

Yenilikçi ve İlklerin firması olma yaklaşımımızın göstergesi ‘’ Mağazalarımız’’…

Istoç ve Tahtakale şubelerimizde partileriniz ve kutlamalarınız için  +10,000 ürün bulabilirsiniz.2018 yılında açılan Tahtakale şubemiz aynı yıl 730 aktif bayi sayısına ulaşmıştır.

2020 yılında açılan Istoç şubemizle birlikte, ürünlerimiz 30 ülkeye ihracat yapmaya başladık.

 Ürünlerimizi Orta-doğu,Avrupa,,Asya ve Afrika  olmak üzere 4 kıtada 30 ülkeye ihraç ediyoruz.İhracat yaptığımız ülkeler:Arnavutluk,Azerbaycan,Bulgaristan,Dubai,Fas,Filistin,Fransa,Irak,İngiltere,İsveç,İspanya,İran,İsrail,Kamerun,Kenya,Kıbrıs,Kosova,Libya,Lübnan,Macaristan,Makedonya,Mısır,Moritanya, Senegal,Sırbistan,Somali,Suriye,Suudi Arabistan,Ukrayna,Ürdün,Ütopya. 

My Papercarft marka değeri ve partiuzmani.com web sitesi ile toptan ve pazarlama politikasını yöneten  firmamız İstanbul'da ,İhracat, Ar-Ge, Grafik ve tasarım departmanı bünyesinde 50 çalışanı ile 2500 m² açık ve 2000 m² kapalı alanda üretime devam etmektedir.

Almira Süs ailesi, tüm imalat ve yatırım projelerinde istikrarlı ve doğru üretim ve kaliteyi uygun fiyatlarla sunan bayileri ile birlikte büyümek isteyen yerli imalat ile ülkesini yurt dışında tanıtmayı hedefleyen dürüst, şeffaf hizmet vermeyi temel politika olarak edinmiştir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.