popup DUYURU.png (462 KB)
Toptan Parti Malzemeleri

                                                          Önce Parti Uzmanı Sonra Parti Zamanı

           

DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ

 

Her Doğum Günü Özeldir. Doğum günleri, yeni çağın gelmesiyle birlikte yeni fırsatların ve farklı güzelliklerin elde edildiği dönüm noktalarından biridir. Bu tür özel günlerinizdeki  tüm organizasyonlarınız için çocuk, kadın, erkek veya tüm aile için her çeşit parti malzemelerini rahatlıkla seçebilirsiniz. Şeffaf kutu harfler, metalik veya lateks balonlar, yaldızlı afişler, plastik tabak-cam-çatal servis setleri, pleksi harf-rakam-yazılar, sayı mumları gibi  gençlik partileri için tüm ihtiyaçlarınızı web sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca 20'li ya da 30'lu yaşlarına uygun bu ürünleri misafir sayılarına ve yaş gruplarına göre sitemizde bulabilirsinizİlerleyen yaşlar ile birlikte ikinci bahar dönemlerinde hayata daha sağlam tutunarak mutluluğusürdürmek için de doğum günleri keyifli bir şekilde kutlanabilir. Bu dönemlerde de keyifli ve renkli bir parti gerçekleştirmek için özellikle misafirlere sunulacak tüm atıştırmalıklara uygun servis ihtiyaçları, renkli süslemeler, çeşitli balonlar, tavan süsleri ve masa örtüleri gibi tüm ürünleri temin edebilirsiniz Parti Uzmanı sayesinde aile büyükleri yani dedelerimiz ve ninelerimiz için gerçekleştirilecek doğum günlerinde de benzer şekilde tüm ihtiyaçlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Çocuklar İle Mutluluğu Paylaşmak Yeni bir aile kurmak ve bu aileyi büyütmek için çocuklara sahip olmak, elbette her genç çiftin en büyük mutluluklarından birisidir. Bu özel ve keyifli günlerde yaşanacak mutluluğu sevdikleri ile paylaşmak isteyen çiftler de farklı partiler düzenleyebilir.

 

LİSANSLI KONSEPT PARTİLERİ

 

Doğum günleri özellikle küçük yaşlarda çocuklar için çok önemlidir.Lisanslı konsept partileri son zamanlarda tüm çocukların favori doğum günü konseptidir.Dilediğiniz konseptte seçim yapabilir ve konsepte uygun tüm parti malzemelerini bulabilirsiniz. . Ayrıca tüm parti ürünleri için lisanslı disney karakterleri de seçebilirsiniz. Hediye kutuları, koniler, karton çantalar ile misafirlerinize küçük hediyeler de düzenleyebilirsiniz. Partilerin vazgeçilmez ürünlerini mum, balon ve süslemeleri zevkinize göre seçebilirsiniz.

CİNSİYET BELİRLEME PARTİSİ

 

İlk noktada bir çocuk sahibi olacağını öğrenen aileler sonrasında bebeğin cinsiyetini belirleme döneminde bunu bir kutlamaya dönüştürerek, aileleri ile bir araya gelebilir. Bu süreçte cinsiyet belirleme partisi için çiftlerin ihtiyaç duyacağı tüm parti malzemelerini çok uygun fiyatlar ve geniş seçenekler ile Parti Uzmanı sayesinde temin edebilirsiniz. Bebeğin doğumuna çok yakın bir zaman kala veya doğduktan hemen kısa bir süre sonrasında ise artık baby shower partileri için Hoşgeldin Bebeğim organizasyonları düzenlenebilir.

İLK DİŞ VE 1 YAŞ PARTİLERİ

 

Küçük bebeğin ilk dişi için geleneksel şekilde hazırlanacak diş buğdayı daveti bir partiye dönüştürülebilir ve sonrasında ise 1 yaşını doldurduğunda, benzer bir doğum günü partisi ile tüm aile ve arkadaşlar bir araya getirilebilir. Aileler çocuklarının geleceği için kendisine muhteşem anılar hazırlayacakları partilerde balonlar, masa örtüleri, renkli kutu harfler, duvar süsleri, rakam süsler, cinsiyete uygun şekilli ve renkli 1 yaş doğum günü hediyelikleri gibi ürünlere ihtiyaç duyacaktır. Bu gibi birçok ihtiyacı partiuzmani.com üzerinde kolaylıkla sağlayabilirsiniz.   

SÜNNET SÜSLEMELERİ

 

Çocuk büyüdükçe aileler daha da heyecanlanır ve bu zamanları unutulmaz kılmak isterler. My papercraft lisanslı markamız sayesinde her türlü malzemeye ulaşılabilmektedir. Ülkemizde önemli bir kültürel ve dini ihtiyaç olan sünnet konusunda daha keyifli ve unutulmaz bir organizasyon yapabilmek için sünnet süslerini tercih ettik. Bu kategori sayesinde sünnet düğünleri ile ilgili kapı perdeleri, afişler, pasta rafları, konfeti, hediyelik külahlar, pinatalar ve masallah gibi tüm ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz.

 

MEZUNİYET PARTİLERİ

 

Yıllar boyunca emeklerle büyütülen ve her an kendisiyle gurur duyularak sevgi ve güven yansıtılan gençler için mezuniyet gününde de onlara güzel bir sürpriz hazırlanabilir. Mezuniyet partisi ürünleri içerisinde bulabileceğiniz birçok farklı parça sayesinde Parti Uzmanı’nın sunduğu fırsatları değerlendirerek, O’na ailesi veya arkadaşları ile katılacağı bir parti dekorasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

 

SEVGİLİLER GÜNÜ

 

Sevgililer gününden başlamak üzere evlilik teklifi, yıldönümü kutlamaları veya nişan partileri gibi birçok kutlamada sağlanabilecek organizasyonlarda da yanı başınızdayız. Bu tip organizasyonlarda sevgililer ve çiftler için birçok farklı organizasyon ihtiyaçlarını Parti Uzmanı sayesinde kolaylıkla temin edebilirsiniz. Bir sevgili için çok özel bir masa hazırlarken, özel süsleme setleri ve LED mumlar ile özel bir dekorasyon yapılabilir. Ortamda güzel bir ambiyans için hediyelik kutular ve sevgililer günü süsleri gibi paketlerden de yararlanılabilir. Güncel Ve Uygun Fiyatlar İle Yeni İmalat Süslemeler Parti Uzmanı güncel bir şekilde gerçekleştirdiği tasarımlar ile birlikte sizlere 4 farklı renkte şeffaf kutu ürünleri, yepyeni balonlar, süslemeler ve parti malzemeleri sağlıyor.

BALONLAR

 

Folyo,metalik,makaron,lateks olarak altın,gümüş,mavi,pembe ve muhtelif renkli balonları  bulabilirsiniz.Uçan balonlarımızı karakterli,numara veya Harf folyo balon olarak da bulabilirsiniz.

RAMAZAN KONSEPT ÜRÜNLER

    11 ayın sultanı ramazana özel ürünler ve süs eşyaları. Tüm Müslümanlar için önemli olan  mübarek ayda tüm sevdikleriniz için harika bir sunum ve süslemeler yapın, özellikle çocuklar için mutlu bir an yaratın. Bu sayede mübarek Ramazan ayını çocuklarımıza sevdirebilir, anlam ve önemini yansıtabilirsiniz.

YENİ YIL PARTİSİ MALZEMELERİ

Yılbaşı, aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz en güzel anlardan biridir. Yeni yıl aynı zamanda geleceğe dair umutlarınızın yeşerdiği anlamına gelir. Yılbaşı süsleri için Party Uzmanı yanı başınızda. Çam ağacı, balonlarla kullanabileceğiniz konfeti ürünleri, doğum günü partileri için maytap ve pasta maytapları, maskeler, led ışıklar, şapkalar, pleksi harfler ve duvar süsleri alabilirsiniz. Zengin ürün skalası ile yılbaşı süsleri kategorisinde birbirinden renkli ve farklı birçok ürünü uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.